O nás

Vytváříme webové stránky a aplikace, specializujeme se na nová média a netradiční formáty komunikace.


Společnost MOTION ZONE s.r.o. je dynamická firma, která se snaží vyjít svým zákazníkům maximálně vstříc, veškerými dostupnými prostředky.

Zakládáme si na precizním zpracování zakázek, osobitém řešení a technologicky vyspělých postupech. Klademe důraz na dokonalý vzhled a čistý design, nezapomínáme ale také na funkci a intuitivní navigaci.

Pro zákazníky je připravena komplexní paleta služeb, která zaručuje nadstandardní jednání a bezproblémový chod. Jsme mladý dynamický kolektiv, a proto se nebojíme prorazit s něčím novým a neobvyklým.

Společně s vámi dokážeme vymyslet řešení nad rámec vašich představ s ohledem na kvalitní a intuitivní zpracování. Respektujeme přání klienta, konkurenční vlivy a stanovený cíl, za kterým jdeme.

Náš tým specialistů je pro Vás stále k dispozici. Díky našim dlouholetým zkušenostem a know-how máme za sebou realizované projekty, které fungují.

 

Proč MOTION ZONE:

  • Jsme zkušený a sehraný team odborníků v oblasti IT, SEO, designu, marketingu a řízení projektů.
  • Jsme full servis agentura, zabezpečíme všechny vaše potřeby od návrhu reklamní kampaně, až po vytvoření zakázkového software.
  • Ke každému projektu přistupujeme individuálně, kreativně a s nadšením.
  • Máme rádi jednoduchost a efektivitu, jiná řešení jsou většinou drahá.
  • Zavedli jsme jednotnou metodiku pro měření efektivity a kvality realizovaných projektů.
  • Předáním webových stránek nebo instalací systému naše služby nekončí, naším cílem je dlouhodobá a oboustranně prospěšná spolupráce a spokojený zákazník.