Rezervační systém

Online rezervační systém Bizzy
je silný a efektivní nástroj s širokým uplatněním


Rezervační systém jako dobrý přítel a skvělý rádce

V dnešní době se rezervační systémy stávají skutečným hnacím motorem mnohých sportovních center. Přináší klientům možnosti, které plně vyhovují jejich požadavkům a mají velký vliv na jejich spokojenost. Ale nejsou to jen zákazníci, kteří mohou získat díky dobrému rezervačnímu systému, především samotná sportovní centra mohou jeho zásluhou získat obrovský přehled o svých aktivitách, úspěšnosti nebo rezervách. A tyto informace mohou být pak velmi dobře využity pro zkvalitňování služeb a ještě větší efektivitu a spokojenost. A v neposlední řadě nabízí také mnohem snadnější komunikaci s klienty a prostor pro zviditelnění všech aktivit sportovního centra.

Rezervační systém - Z pohodlí domova

Pryč jsou již ty doby, kdy jste se pro hodinu tenisu, volejbalu nebo cvičení musel obětovat čas osobním domlouváním, nebo složitým a nepříjemným telefonováním. A to ani není řeč o tom, kdy bylo třeba hodinu zrušit nebo posunout. V takové chvíli se člověk často ani nenamáhal a nechal hodinu propadnout. Tak už to ale dnes chodit nemusí. Díky rezervačnímu systému totiž mohou klienti své sportovní aktivity řídit z pohodlí domova, práce nebo i z mobilního telefonu. Stačí tak jen párkrát kliknout a vše se přizpůsobí. Takový komfort potěší každého a vaše sportovní centrum to posune daleko před konkurenci.

Jde především o kvalitu

Na trhu se můžete setkat s různými druhy rezervačních systému, které se od sebe ale zásadně liší kvalitou zpracování a rozsahem využitelnosti pro danou firmu. Kvalita našeho produktu je pro nás naprosto klíčovým faktorem. Náš rezervační systém je na trhu již více než 5 let, za svou historii byl vyzkoušen v řadě prestižních sportovních center a každá zkušenost vedla k jeho dalšímu a postupnému zdokonalování tak, aby přesně vyhovovala účelu, pro který byl vytvořen – pro sportovní a relaxační centra. Díky této specializaci a zkušenostem vám tak můžeme nabídnout produkt takové kvality, že za vaši spokojenost ručíme.

Rezervační systém je vedle investic do zázemí a vybavení jednoznačně nejvýhodnější způsob, jak držet krok s dobou. Časy, kdy k chodu sportovního centra stačil jen telefon, tužka a papír jsou nenávratně pryč. Lidé jsou čím dál tím náročnější a dokážou velmi dobře ocenit služby, které jim zjednodušují a zpříjemňují život. A přesně taková služba je rezervační systém, díky kterému odpadají veškeré starosti a šetří se tak čas a náklady na obou stranách. Pro klienty čas jsou peníze, čím víc času, tím více peněz a tím i mnohem větší motivace užít si je třeba při sportu. Na druhou stranu firma tak šetří náklady na zaměstnance, který rezervace vyřizuje, ba co víc, díky rezervačnímu systému už neexistuje otevírací doba, a tak rezervace mohou přicházet ve dne v noci. Nejen díky těmto důvodům je pořízení rezervačního systému krokem vpřed a nikdy ne zpět.